Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

 

 

 

 

 


» Postriebrené z Tombaku
Postriebrené z Tombaku
Kolekcia postriebrených šperkov z Tombaku je vyrobená unikátnou technológiou pokovovania nazývanou SILVERTOPTM, pri ktorej je na povrch výrobku opakovane nanášana silná vrstva striebra pre dokonalý vzhľad a dlhú životnosť. Šperky sú testované na zdravotnú nezávadnosť a nevyvolávajú žiadne alergické reakcie.

Technológia SILVERTOPTM dáva naším postriebreným šperkom dlhú životnosť a vlastnosti šperkov zo striebra pri zachovaní priaznivej ceny.
Základný materiál šperkov tvorí TOMBAK.
Tombak je zliatina medi a zinku používaná na výrobu ozdobných predmetov, hudobných nástrojov (saxofón) ... Zliatina neobsahuje nikel, preto je vhodná i pre alergikov.

Silnovrstvené postriebrenie podtrhuje krásu šperku. Pri pokovení sa používa striebro s rydzosťou 925. Šperky sú ručne vyrábané v Českej republike.

Dokonalé spracovanie, s prihliadnutím na každý (aj najmenší) detail, prísne dodržovanie technologických postupov – to všetko robí z našich výrobkov unikátne šperky tej najvyššej triedy.