Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

 

 

 

 

 


» Chirurgická ocel
Chirurgická ocel - nerezové šperky
Šperky z chirurgickej ocele, ktorú nazývame materiálom nového tisícročia vzhľadom k jej vlastnostiam, ako je absolútna bezalergičnosť a stálosť veľa rokov ako z hľadiska povrchovej úpravy, tak nulovej oxidácií na rozdiel od drahých šperkov.
Šperky z nerezovej chirurgickej ocele sú veľmi populárne medzi mladými ľudmi. Stávajú sa stále obľúbenejším módnym doplnkom pre každého ako pre dámy, tak pre pánov.
Šperky sú vyrobené z kvalitnej ocele a ich výhodou je dlhá životnosť trvalý vzhľad, bezproblémové čistenie, farebná stálosť, vysoká pevnosť, odolnosť voči oxidácií a korózií a sú antialergenné.

Chirurgická ocel 316L

(Stainless steel)

- je najviac oxidácií odolávajúca oceľ zo série 300 nehrdzavejúcich ocelí, ktoré sú používané na výrobu telových implantátov rovnako ako na výrobu šperkov.Práve naše šperky sú zhotovené z ocele vysokej kvality
s označením 316L, ktorá je tiež najvhodnejšia na výrobu piercingov.

Hlavné výhody chirurgickej ocele 316L:
- neohýba sa a neláme
- nemení farbu
- netvoria sa na povrchu žiadne škvrny
- hypoalergena - nie sú žiadne alergické reakcie
- neuvolňuje žiadne niklové soli


Všetky naše výrobky sú povrchovo opracované s použitím unikátnej technológie nazývanej elektromagnetické leštenie (PVD technologia).
Táto technológia dômyselným zpôsobom odstraňuje malinké nerovnosti z povrchu šperku. Výsledkom je extrémne lesklý a hladký povrch šperku.


PVD technológia ponúka alternatívne využitie výhod galvanizácie.

- vysoká tvrdosť
- odolnosť proti odretiu
- barevná stálosť bez dúhovenia
- vysoká odolnosť proti korózií
- UV stálosť.